Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz
Czwartek, 03 kwietnia 2014 10:57
Śląscy Blogerzy Książkowi i Księgarnia Victoria 5 kwietnia zapraszają na spotkanie z Magdaleną Witkiewicz. Start o godz. 16.00 w zabrzańskim Kinie Roma. Wstęp wolny.
 
 
 

 

Pisarka opowie o początkach swojej kariery, inspiracjach i utrapieniach. Dowiemy się jak powstawały kolejne książki i jakie plany snuje na przyszłość. Nie zabraknie pytań o funkcjonowanie na rynku literackim, obecność kobiet w literaturze i recepcję jej powieści.


O autorce:

Pisze o sobie, że jest pisarką przez małe „p” – mimo iż ma na koncie kilka wydanych pozycji! Tworzy dla odbiorców w każdym wieku, wzrusza, rozśmiesza i skłania do myślenia.

Wykształcenie ma co najmniej nieliterackie, jest bowiem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Prowadzi firmę marketingową ‘Efekt Motyla’.


Dotychczasowe publikacje:

Milaczek Wyd. SOL 2008 (wyd. II Wyd. Filia , 2013)
Panny Roztropne Wyd. SOL 2009 (wyd. II Wyd. Filia , 2014)
Opowieść niewiernej Świat Książki 2012
Ballada o ciotce Matyldzie Nasza Księgarnia 2013
Lilka i spółka Nasza Księgarnia 2013
Szkoła żon Wyd. Filia 2013
Zamek z piasku Wyd. Filia (październik 2013)
Pensjonat marzeń (luty 2014)

 

 


 


Śląscy blogerzy o Magdalenie Witkiewicz (wyimki):


Szkoła żon

Nie bierzcie się za tą powieść, jeśli nie macie kilku godzin w zanadrzu. Książka skradnie Wam czas i przeniesie do miejsca, w którym każda kobieta, choć raz chciałaby się znaleźć…

www.ksiazki-sardegny.blogspot.comZamek z piasku

„Książka skłania do myślenia i spojrzenia na swoje życie. Skłania do zweryfikowania go i sprawdzenia co w nim jest najważniejsze”…

www.archer81.blogspot.com

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl