Maraton pływacki EKIDEN 2014
Środa, 26 marca 2014 09:27

2 kwietnia Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego AWF Katowice organizuje kolejną edycję  Maratonu Pływackiego „EKIDEN 2014”.  Maraton płyniemy drużynowo, tak by łącznie pokonać dystans 42,195 km. Drużyny poprzebierane są w najrozmaitsze stroje i posiadają najbardziej wymyślne rekwizyty.

 


Powstały z inicjatywy Komisji Uczelni Wychowania Fizycznego, odbywa się cyklicznie na wszystkich AWF-ach jednocześnie. Całe ogólnopolskie przedsięwzięcie, oceniane jest w trzech kategoriach: najlepszy czas, najlepsze show, najlepszy strój. Dodatkową atrakcją będzie wideokonferencja i pokaz „na żywo” ze wszystkich AWF-ów w Polsce oraz różne zabawy i konkursy, przewidziane są oczywiście także nagrody. Wszystko to składa się na jedyną taką, niepowtarzalną imprezę na którą z niecierpliwością czekamy i już teraz serdecznie zapraszamy na pływalnię AWF Katowice. Startujemy 2 kwietnia 2014 roku, o godzinie 10:00.  Zapraszamy!

 

 


 

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl