Wystawa grafik Martyny Bombik
Poniedziałek, 26 maja 2014 17:28

Kolor, kształt, różnorodność - tymi trzema słowami można krótko opisać to, co zobaczymy na wystawie Martyny Bombik. To wyraz fascynacji zarówno światem barw jak i… przyrody. Jej prace mają oddać „piękno i harmonię świata ptaków”, które fascynują i inspirują ją od wielu lat. Stacyja Myslowitz zaprasza!

    
Martyna Bombik: młoda, niezależna artystka. Mysłowiczanka. Jej pasją, oprócz  fotografii, jest grafika – którą zajmuje się po godzinach, jak i projektowanie, wizaż i stylizacja ubioru. Odświeża, tworzy na nowo, daje drugie życie. Prowadzi własny sklep. Jej produkty i rzeczy ocalone, można znaleźć i zakupić na stronie: http://www.julienarogu.com/"Czary Mary Koszmary i Ćmy"
To autorski projekt Krystiana "Carlosa" Różyckiego (znanego m.in. ze współpracy z grupami Sztywny Pal Azji, The Marians czy Milcz Serce).

Ich muzyka to połączenie bluesa, elementów trip-hopu i ambientu, wzbogacone intrygującymi głosami Carlosa oraz Sary Kajzerek. Niebanalne, liryczne teksty przesiąknięte poezją (ale i prozą życia) okraszone ich muzyką, gdy raz wpadną w ucho, nie dają się tak łatwo wyprzeć z pamięci.

Instrumenty akustyczne interferują z brzmieniami właściwymi elektronice, polemizując ze sobą i uzupełniając się wzajemnie. Wszystko to w formie minimalistycznej, nienachalnej. Tej muzyki jest dokładnie tyle ile trzeba!

Zespół nietuzinkowy, nie dający się jednoznacznie zaszufladkować, czerpiący zarówno z własnych doświadczeń, jak i dokonań wielu pokoleń muzyków tworzących lokalną oraz światową scenę alternatywną.

31.05.2014, sobota
Wernisaż: 18:30 Wstęp – wolny
Koncert: 19:00. Wstęp – 10 zł
 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl